Pomagamy w znalezieniu dobrej księgowej – portal Znany Księgowy.

0
807

Pomysł na portal narodził się zupełnie przypadkowo. Chcieliśmy znaleźć taką branżę dla której będziemy pozyskiwać nowych klientów. Postawiliśmy wszystko na branżę księgową. Okazało się to idealnym wyborem. Dziś łączymy klienta ostatecznego z biurami księgowymi. Wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie, które pozwala nam na bezproblemowe dostosowanie się do zmian wprowadzanych przez ministra finansów. Jesteśmy terminowi i zawsze na czas wykonujemy powierzone nam zadania. Wysokość comiesięcznego abonamentu w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej ustalana jest z każdym przedsiębiorcom indywidualnie w zależności od nakładu pracy na obsługę firmy. Naszym atutem jest wysoki standard usług przez co nasi przedsiębiorcy mogą skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu firmy pozostawiając w naszych rękach obsługę kadrowo-księgową swoich firm.

Oferta na księgowość w firmie Znany księgowy

Z naszej cenowej oferty mogą skorzystać właściciele firm oraz przedsiębiorstw ale także klienci indywidualni. Zajmujemy się obsługą księgową, kadrową, płacową, finansową/ Ponadto wspieramy w zakresie ubezpieczeń oraz pomocy prawnej. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje także usługi z zakresu prowadzenia postępowań podatkowych, w tym także reprezentowanie firm przed organami podatkowym oraz sadami administracyjnymi w zakresie obowiązków podatkowych. Oferujemy szeroki zakres usług finansowych począwszy od: zeznań rocznych pit, obsługa rozliczeń z zusem, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Ponadto proponujemy poniższy zakres usług: kontrola dokumentacji pod kątem księgowym, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku vat, opracowanie oraz dostarczanie do us miesięcznych czy kwartalnych deklaracji vatowskich, opracowanie oraz dostarczanie do us rocznych zeznań pit. Konsultacje i sporządzanie zawieranych umów, pomoc w sprawach spornych, zmiany formy prowadzonej działalności, wezwanie do zapłaty oraz dochodzenie należności, otwieranie spółek prawa handlowego. Z przyjemnością spotkamy się z państwem oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Co nas charakteryzuje ? elastyczność – dopasowujemy ofertę do przedsiębiorcy; solidność – doprowadzamy wszelkie sprawy do końca; wygoda – udostępniamy duży parking przed biurem księgowym; zadowolenie – nasi klienci nie muszą o nic się martwić. Tania księgowość. Usługi księgowe na najwyższym poziomie – biuro rachunkowe Znany Księgowy . Napisz lub zadzwoń do znany księgowy.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.